O nas

Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce S.A., z siedzibą w Warszawie, jest czołowym producentem materiałów budowlanych na Lubelszczyźnie. Wytwarzamy m.in. różnorodne cegły silikatowe.

Wyprodukowane w PPMB Niemce S.A. wyroby spełniają wymagania odpowiednich norm zharmonizowanych, dopuszczających do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie na terenie Unii Europejskiej. Certyfikowany system Zakładowej Kontroli Produkcji, stały nadzór zespołów certyfikujących, a także nieustanna modernizacja urządzeń gwarantują wysoką jakość naszych wyrobów. Potwierdzają ją liczne nagrody i wyróżnienia na targach budownictwa. Oferujemy korzystne warunki dostaw i płatności dla stałych odbiorców hurtowych i firm wykonawczych. Prosimy przesłać informację o Państwa potrzebach oraz dane teleadresowe - wówczas na pewno odpowiemy i zaproponujemy formy współpracy ( This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. )

PPMB Niemce S.A. jest jedynym akcjonariuszem Spółki pod firmą: Kruszywa Niemce Spółka Akcyjna z siedzibą w Niemcach, która produkuje piaski i kruszywa oraz prowadzi własny zakład górniczy – odkrywkową kopalnię piasków i kruszyw w Wólce Rokickiej gmina Lubartów.